شناسه پست: 751
بازدید: 962

خُب اول باید یه سوال ازتون بپرسم ؟

میخواین کلی جنسای با کیفیت ایرانی از تولید کننده های با اراده ی ایرانی ببینید و در راستای رشد کسب و کارهای کوچک ازشون خرید کنید و از داشتن یک محصول ایرانی تو خونه تون لذت ببرید یا یک تولید کننده ی عزیز هستید که محصولی رو با تیراژ مناسب تولید میکنید و قصد دارید با فروش درست و اصولی در خونگی جات و افزایش تولیدتون به درآمد مناسب برسید؟

کدومش هستید؟

اگه جزو دسته ی اول هستید ما در خونگی جات با کلی امکانات آماده هستیم بهتون کمک کنیم در سریع ترین زمان ممکن محصول دلخواهتون رو جستجو کنید و براتون به نمایش بذاریم یا شما تو سایت با تماشای کلی محصول ایرانی کالایی که به نظرتون زیباست رو ببینید . شما میتونید برای اطمینان از خریدتون با صاحب فروشگاه در مورد محصولش هم صحبت بشید یا از طریق خوندن نظرات بقیه مشتریان اون محصول از خریدتون اطمینان حاصل کنید. بعد از خرید شما از یک درگاه امن بانکی سفارشتون برای صاحب فروشگاه ثبت و ارسال میشه و فروشنده ظرف حداکثر هفت روز کاری موظفه کالای شما رو به آدرستون بفرسته و شما رو صاحب یک کالای با کیفیت ایرانی کنه. شما هم‌ میتونید نظرتون در مورد کالا رو با دیگر کاربرای سایت به اشتراک بذارید.

حالا اگه از اون دسته کاربرایی هستید که میخواین صاحب یک فروشگاه در خونگی جات بشید میتونید با یک ثبت نام ساده صاحب فروشگاه اختصاصی با لینک اختصاصی در خونگی جات بشید و کالاهای تولید خودتون رو در فروشگاه خودتون ثبت کنید. البته باید اطلاعات کالای خودتون رو خیلی دقیق در سایت ثبت کنید تا مشتریهای فروشگاه تون به اطمینان خاطر بتونن خریدشون رو انجام بدن. بعد از ثبت کالا شما میتونید با خریدارای محصولتون گفتگو کنید و اونا رو ترغیب به خرید محصولتون بکنید . بعد از خرید کالا ، شما باید در سریع ترین زمان ممکن محصولتون رو به آدرس ثبت شده توسط خریدار ارسال کنید و به درآمد برسید.